Po sedmi letech sestupujeme do čtvrté třídy

TJ Březová po sedmi letech sestupuje do čtvrté třídy

TJ Sokol Březová opouští po sedmiletém působení Okresní soutěž. Definitivní sestup nám zajistily Buchlovice, které nám nasázely deset gólů. „Byl to náš nejhorší zápas, který jsme v tomhle ročníku odehráli, ikdyž po prvním poločase to vypadalo nadějně", ví trenér Majer. „Březová byla po podzimní části na 11. místě se ziskem 12. bodů, a když se k tomu připočtou body z jarní části, nemůžeme chtít nic jiného nežli sestup do čtverky", doplnil trenér.

Působení TJB v Okresní soutěži

TJ Březová postoupila do OS v sezoně 2002/2003. V první sezoně si vůbec nepočínala špatně, co by jako nováček a skončila na 7. místě. V druhé sezoně jsme si počínali už lépe a poprvé jsme bojovali i o postup, ale nakonec jsme se museli spokojit se čtvrtým místem. Ve třetí sezoně byla Březová mezi mírnými favority soutěže, ale k překvapení všech skončila na předposledním místě. Naštěstí v této sezoně sestupoval jen poslední. Čtvrtá sezona byla pro TJB katastrofická, tedy spíše jen podzim. Po odehraném podzimu totiž patřila našemu týmu poslední příčka se ziskem 4. bodů a mnozí už měli jasno, kdo je prvním sestupujícím. Ale nemožné se stalo skutečností. Náš tým totiž dokázal uhrát potřebné body a soutěž ještě zachránil. Za zmínku stojí památný zápas s Vážany, kdy jsme poločas prohrávali 1-4, ale nakonec jsme zvítězili 6-5! V páté sezoně jsme již hráli na špici tabulky a bojovali jsme
o postup, ale pět kol před koncem jsme zbytečně ztratili body a skončili jsme až čtvrtí. V šesté sezoně měl náš klub dva týmy, snad poprvé v historii klubu. Áčko, hrálo opět o postup do vyšší soutěže, ale obdobný scénář se opět opakoval, a skončili jsme zase na neslavné bramborové příčce. B-tým, složený z dorostenců, se spíše jen seznamoval se soutěží a s tvrdostí hry. Letošní sedmá sezona je bohužel nejhorší. Sestoupili jsme, nasbírali jsme nejméně bodů, co se týče našeho vystoupení v OS a k nelichotivé bilanci jsme nasbírali nejvíce karet, za které přišly tresty...Více o působení TJ Březová v OS, zápasy, výsledky, branky a tabulky naleznete na webu www.tjbrezova.huu.cz v rubrice Archiv.

04.08.2010 13:56:32
14. 11. 17.39 h.:
TJ Sokol Březová svolává na sobotu 25. 11. 2017 v 19:00
v hospodě "U Bruštíků" schůzi vedení a výkonného výboru TJB.
Zváni jsou i členové TJB.

I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox