Ondřejka: Zvolil jsem technickou střelu a spadlo to tam

Ondřejka: Zvolil jsem technickou střelu

a spadlo to tam

Uherské Hradiště - Přestože nenastoupil na oblíbeném postu v útoku, kde dostala přednost dvojice Švancara-Nestoroski, opět ho bylo plné hřiště. Svým pohybem dělal obráncům soupeře velké potíže a nakonec i rozhodl zápas. Václav Ondřejka byl hrdinou nedělního večera.

Střelec gólu Václav Ondřejka, za ním Vít Valenta

Autor: Stanislav Dufka

Trenér Slovácka Josef Mazura postavil proti Českým Budějovicím ofezivní sestavu, jakýmsi třetím útočníkem mělo být drobné žihadlo s osmnáctkou na zádech. A svou úlohu splnilo dokonale - vpravý čas zasadilo jedovatý vpich do jihočeské žíly.

„Ta situace se vyvinula straně rychle, už ani přesně nevím, jak to tam vzniklo. Jediné, co si pamatuju, je, že mi Švanci (Petr Švancara - pozn. aut.) přenechal balón, já jsem zvolil technickou střelu a spadlo to tam," popsal svou tříbodovou trefu Václav Ondřejka.

Výhra nad Budějovicemi celek z Uherského Hradiště nejen posunula před nedělního soupeře, ale po ztrátách nejbližších konkurentů v boji o záchranu také notně přiblížila záchranu prvoligové příslušnosti. Na příčky znamenající sestup teď má Mazurův soubor náskok sedmi bodů.

Hráči Slovácka ale předčasně neslaví. „Jestli jsme zachránění? Já si to ještě nemyslím. Jsme na tom sice psychicky líp než na začátku jara, ale ještě nás čeká kus práce. Hodně důležité bude, jak zvládneme druhý domácí zápas s Libercem," nechal se slyšet zkušený Tomáš Abrahám, který byl jedním ze tří nových hráčů v sestavě Slovácka.

Společně s ním od začátku naskočili i další dva matadoři Lukáš Zelenka a Petr Švancara. „Myslím, že to mohla být jedna z příčin, proč jsme dneska vyhráli. Zatímco my jsme měli na hřišti čerstvé síly, Budějovice nastoupily ve stejné sestavě jako v týdnu," dodal defenzivní záložník, který po zranění Korduly odehrál podstatnou část druhého poločasu na postu stopera.

(zdroj: www.slovacky.denik.cz)

30.03.2010 19:13:58
14. 11. 17.39 h.:
I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox