Hradčovice - Březová 2:0 (2:0)

Branky: 10. Mitáček L., 40. Mikulec D.

ŽK: 55. Mikulec D., 89. Synčák J. - 19. Janků D., 60. Havlík J., 62. Plášek V., 87. Janků L.

Diváci: 100.

Rozhodčí: Miroslav Strapina (8) - Vladimír Hlaváč (laik), Josef Janků (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.

Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Synčák J., Mitáček L., Mikulec R., Mikulec D. (74. Hostýnek P.), Koníček P., Indra T., Horák P. (46. Hlaváč V.), Fábry I. (65. Procházka R.), Daněk O. Trenér: Ludvík Cmol.

Březová: Majer J. - Uher J., Ševčík T. (78. Zetík S.), Plášek V., Miškář V., Kubiš Z., Kubiš M. (71. Provodovský J.), Janků M., Janků D., Havlík J. (85. Janků L.), Čaňo D. Trenér: Josef Majer.

V úvodu utkání se hra přelévala od šestnáctky k šestnáctce. Mužstva se otrkávala až do 10. minuty, kdy přišla první gólová situace. Ve vápně se nejlépe zorientoval Mitáček a Hradčovice šly do vedení. Hra nadále probíhala mezi vápny, avšak ještě před odchodem do šaten se opět přihlásili Hradčoviští. Po lajně šikovně utekl Indra, jehož přihrávku skvěle využil Mikulec. 2:0.

Hosté se snažili o zkorigování výsledku a mohlo se jim to podařit v 68. minutě, ale Janků minul Kulhavého branku. V 85. minutě se dostal do šance Mitáček,ale svatyně hostí pro něj byla tentokrát malá. Domácí si nakonec připsali upocené, ale zasloužené tři body.

Nejlepší hráči: Lukáš Mitáček - Josef Uher