Mládež: Ukončení fotbalové sezony 2013/14

Ukončení sezóny  2013 – 2014
V sobotu 28.6.2014 se konalo ve sportovním areálu na Zelničkách ukončení a vyhodnocení fotbalové sezóny přípravky a oslava prvního titulu žáků, kteří neokusili hořkost porážky a nastříleli soupeřům celkem 157 gólů a získali 40 bodů (157:23). Přípravka v prvním historickém ročníku skončila na krásném 3. místě se skórem 71 : 20 a získala 26 bodů.

Následoval program:
  • na 14:00 hodinu byli pozváni žáci, rodiče,dědečkové,babičky a sponzoři.
  • podávání občerstvení (pivo, víno,slivovica)
  • v 15:00 hod. začalo vyhodnocení docházky žáků na tréninky a mistrovské zápasy, krále střelců, nejlepších hráčů a předání cen a diplomů ( žáci – sošky 22 ks.). Nejlepším hráčem a králem střelců, který nastřílel 76 gólů se stal Ševčík Petr č.p.257
  • (přípravka – sošky 31 ks.) Nejlepším hráčem a zároveň i králem střelců za přípravku se stal Panák Jakub č.p.290, který nastřílel 35 gólů za přípravku a 7 gólů za žáky.
  • na hřišti pak následovaly soutěže o medaile: běh na 50m, slalom s míčem, soutěž král střelců, hod míčkem na plechovky atd.
  •  občerstvení – všichni zúčastnění dostávali grilované klobásy a trampské cigára, které nám chutně připravili Horňák Vraťa, Bruštík Broněk a Jurásek Petr.
  • vyhodnocení a předávání medailí
  • tombola pro přípravku
  • předávání upomínkových předmětů sponzorům, organizačním pracovníkům a odcházejícím žákům
  • exhibiční fotbalové zápasy:
    • tatínci – žáci  6 : 2
    • maminky – přípravka   2 : 8