Mládež TJB po podzimní části

Fotbalová mládež dělá radost nejen vedení TJB, ale především rodičům a všem fanouškům! Žáci po podzimní části přezimují na čtvrtém místě, s třetím Orlem Uherský Brod mají jen horší skóre. „Kluci na sobě pracují a mají snahu hrát fotbal. Z devíti zápasů vyhráli šest a tři prohráli, za což si zaslouží pochvalu. S výkony kluků jsem spokojen,“ komentuje výkony týmu v podzimní části trenér Horňák.
Přípravka je zatím excelentní! Po podzimní části jí patří zasloužené první místo, když neokusila hořkost porážky! Ze třinácti odehraných zápasů vyhráli dvanáct a jednou remizovali. Před druhými Šumicemi mají náskok již devíti bodů! „Je to práce všech hráčů, kteří se zasloužili na podzimní krasojízdě v této soutěži. Chci vytvořit tým = kolektiv, a to se zatím daří. Pokud budou kluci na sobě pracovat jako doposud, tak pevně věřím, že obdobně odehrajeme i jarní odvety,“ zhodnotil podzimní vystoupení celého týmu trenér Přibyl.
25.02.2018 17:41:21
23. 9. 2018 v 15:00:
TJB vs. Vlčnov
VII. kolo Okresního přeboru
16. 9. 2018 v 15:00:
Ostr.N.Ves vs. TJB

VI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Ostrožská Nová Ves

Poslední aktualizace: 10. 9. 2018; 08:30 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox