Košíky upletly rukavici

Březová - Košíky 1:5 (0:3)

Branky: 50. Ševčík T. - 4. Ovsík M., 26. Uherka Z., 48. Barta A., 55. Vojtek P., 86. Ovsík J.

Diváci: 30.

Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Josef Janků (laik), Antonín Mikulec (laik).

Březová: Bruštík D. - Ševčík T., Ševčík J., Plášek V., Kubiš M., Králík J., Janků M., Janků L., Havlík J., Čaňo P., Zetík S. (65. Majer J.). Trenér: Václav Ondřejka.

Košíky: Ondruch A. - Vojtek P., Uherka Z., Šlechta Z., Poháněl K. (46. Barta A.), Poháněl J., Ovsík M. (70. Janováč Z.), Ovsík J., Mihal A., Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.

Hosté začali velmi brzo s bankami. Ve 4. minutě se trefil M. Ovsík a bylo jasné, kdo bude udávat rytmushry. Hosté dobře kombinovali a byli po všech stránkách lepší a i na podmáčeném terénu se ukázali v dobrém světle. Ve 26. minutě padla druhá branka Uherkou z nahrávky Mihála.

Ve druhém poločase začali lépe domácí, ale další gól padl opět do jejich sítě, když se ve 48. minutě ve skrumáži prosadil Bárta. Hosté si na hřišti dělali, co chtěli, obléhali domácí branku ze všech stran a jen čekali, kdy padne další gól. Co se nečekalo, byla domácí branka, která padla z rohového kopu v 50. minutě, trefil se Ševčík. Pak se opět ukázali hosté, Vojtek se prosadil v 55. minutě a v 86. minutě dokončil výhru hostů

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 31. 7. 2018; 20:10 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox