tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Kompletní jízdní řád ZT sk. B pro podzimní část 2010

Kompletní jízdní řád ZT sk. B pro podzimní část 2010


I.kolo
 
8.8.10 16:30
 
Rudice - Záhorovice ÚZM
Suchá Loz - Komňa Ne 15:00
Dolní Němčí B - Orel Uh.Brod hlášenky
Podolí - Žitková ÚZM
Přečkovice - Bystřice p. Lop. Ne 14:00
Starý Hrozenkov - Drslavice B Ne 15:00
Březová - Strání B ÚZM




II.kolo   15.8.10 16:30  
Záhorovice - Strání B Ne 15:00
Drslavice B - Březová So ÚZM
Bystřice p. Lop. - Starý Hrozenkov ÚZM
Žitková - Přečkovice ÚZM
Orel Uh.Brod - Podolí Ne 10:30
Komňa - Dolní Němčí B ÚZM
Rudice - Suchá Loz ÚZM




III.kolo   22.8.10 16:30  
Suchá Loz - Záhorovice Ne 15:00
Dolní Němčí B - Rudice hlášenky
Podolí - Komňa ÚZM
Přečkovice - Orel Uh.Brod Ne 14:00
Starý Hrozenkov - Žitková Ne 15:00
Březová - Bystřice p. Lop. ÚZM
Strání B - Drslavice B So ÚZM




IV.kolo   29.8.10 16:30  
Záhorovice - Drslavice B Ne 15:00
Bystřice p. Lop. - Strání B ÚZM
Žitková - Březová ÚZM
Orel Uh.Brod - Starý Hrozenkov Ne 10:30
Komňa - Přečkovice ÚZM
Rudice - Podolí ÚZM
Suchá Loz - Dolní Němčí B Ne 15:00




V.kolo   5.9.10 16:30  
Dolní Němčí B - Záhorovice hlášenky
Podolí - Suchá Loz ÚZM
Přečkovice - Rudice Ne 14:00
Starý Hrozenkov - Komňa Ne 15:00
Březová - Orel Uh.Brod ÚZM
Strání B - Žitková So ÚZM
Drslavice B - Bystřice p. Lop. So ÚZM




VI.kolo   12.9.10 16:00  
Záhorovice - Bystřice p. Lop. Ne 15:00
Žitková - Drslavice B ÚZM
Orel Uh.Brod - Strání B Ne 10:30
Komňa - Březová ÚZM
Rudice - Starý Hrozenkov ÚZM
Suchá Loz - Přečkovice Ne 15:00
Dolní Němčí B - Podolí hlášenky




VII.kolo   19.9.10 16:00  
Podolí - Záhorovice ÚZM
Přečkovice - Dolní Němčí B Ne 14:00
Starý Hrozenkov - Suchá Loz Ne 15:00
Březová - Rudice ÚZM
Strání B - Komňa So ÚZM
Drslavice B - Orel Uh.Brod So ÚZM
Bystřice p. Lop. - Žitková ÚZM




VIII.kolo   26.9.10 15:30  
Záhorovice - Žitková Ne 15:00
Orel Uh.Brod - Bystřice p. Lop. Ne 10:30
Komňa - Drslavice B ÚZM
Rudice - Strání B ÚZM
Suchá Loz - Březová Ne 15:00
Dolní Němčí B - Starý Hrozenkov hlášenky
Podolí - Přečkovice ÚZM




IX.kolo   3.10.10 15:30  
Přečkovice - Záhorovice Ne 14:00
Starý Hrozenkov - Podolí Ne 15:00
Březová - Dolní Němčí B ÚZM
Strání B - Suchá Loz So ÚZM
Drslavice B - Rudice So ÚZM
Bystřice p. Lop. - Komňa ÚZM
Žitková - Orel Uh.Brod ÚZM




X.kolo   10.10.10 15:00  
Záhorovice - Orel Uh.Brod Ne 15:00
Komňa - Žitková ÚZM
Rudice - Bystřice p. Lop. ÚZM
Suchá Loz - Drslavice B Ne 15:00
Dolní Němčí B - Strání B hlášenky
Podolí - Březová ÚZM
Přečkovice - Starý Hrozenkov Ne 14:00




XI.kolo   17.10.10 14:30  
Starý Hrozenkov - Záhorovice Ne 15:00
Březová - Přečkovice ÚZM
Strání B - Podolí So ÚZM
Drslavice B - Dolní Němčí B So ÚZM
Bystřice p. Lop. - Suchá Loz ÚZM
Žitková - Rudice ÚZM
Orel Uh.Brod - Komňa Ne 10:30




XII.kolo   24.10.10 14:00  
Záhorovice - Komňa Ne 15:00
Rudice - Orel Uh.Brod ÚZM
Suchá Loz - Žitková Ne 15:00
Dolní Němčí B - Bystřice p. Lop. hlášenky
Podolí - Drslavice B ÚZM
Přečkovice - Strání B Ne 14:00
Starý Hrozenkov - Březová Ne 15:00




XIII.kolo   31.10.10 13:30  
Březová - Záhorovice ÚZM
Strání B - Starý Hrozenkov So ÚZM
Drslavice B - Přečkovice So ÚZM
Bystřice p. Lop. - Podolí ÚZM
Žitková - Dolní Němčí B ÚZM
Orel Uh.Brod - Suchá Loz Ne 10:30
Komňa - Rudice ÚZM
04.08.2010 14:14:01
Pavel Čaňo
14. 11. 17.39 h.:
TJ Sokol Březová svolává na sobotu 25. 11. 2017 v 19:00
v hospodě "U Bruštíků" schůzi vedení a výkonného výboru TJB.
Zváni jsou i členové TJB.
 
I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves
6:4 (3:1)

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Stadion: Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ 17:00, sraz v kabinách 16:45
Žáci - PO a ČT 17:00-18:00
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

 

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox





Name
Email
Comment
Or visit this link or this one