tjbrezova-znak_tmavy podklad_01.jpg

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Březová

Kompletní jízdní řád Okresní soutěže sk. B - podzimní část 2015/16

Zápasy soutěže OS sk. B
Sezona 2015/16 – podzimní část
 
1. kolo 09.08.2015 16:30
09.08.2015 15:00 6 Březová X 7 Strání B
09.08.2015 16:30 1 Pitín X 12 Orel Uh. Brod
09.08.2015 16:30 2 H. Němčí X 11 Žítková
09.08.2015 16:30 3 Záhorovice X 10 O. Lhota
09.08.2015 16:30 4 Přečkovice X 9 Boršice u Bl.
09.08.2015 16:30 5 Komňa X 8 St. Hrozenkov
2. kolo 16.08.2015 16:30
16.08.2015 16:30 12 Orel Uh. Brod X 7 Strání B
16.08.2015 16:30 8 St. Hrozenkov X 6 Březová
16.08.2015 16:30 9 Boršice u Bl. X 5 Komňa
16.08.2015 16:30 10 O. Lhota X 4 Přečkovice
16.08.2015 16:30 11 Žítková X 3 Záhorovice
16.08.2015 16:30 1 Pitín X 2 H. Němčí
3. kolo 23.08.2015 16:30
23.08.2015 16:30 2 H. Němčí X 12 Orel Uh. Brod
23.08.2015 16:30 3 Záhorovice X 1 Pitín
23.08.2015 16:30 4 Přečkovice X 11 Žítková
23.08.2015 16:30 5 Komňa X 10 O. Lhota
23.08.2015 16:30 6 Březová X 9 Boršice u Bl.
23.08.2015 16:30 7 Strání B X 8 St. Hrozenkov
4. kolo 30.08.2015 16:30
30.08.2015 16:30 12 Orel Uh. Brod X 8 St. Hrozenkov
30.08.2015 16:30 9 Boršice u Bl. X 7 Strání B
30.08.2015 16:30 10 O. Lhota X 6 Březová
30.08.2015 16:30 11 Žítková X 5 Komňa
30.08.2015 16:30 1 Pitín X 4 Přečkovice
30.08.2015 16:30 2 H. Němčí X 3 Záhorovice
5. kolo 06.09.2015 16:30
06.09.2015 16:30 3 Záhorovice X 12 Orel Uh. Brod
06.09.2015 16:30 4 Přečkovice X 2 H. Němčí
06.09.2015 16:30 5 Komňa X 1 Pitín
06.09.2015 16:30 6 Březová X 11 Žítková
06.09.2015 16:30 7 Strání B X 10 O. Lhota
06.09.2015 16:30 8 St. Hrozenkov X 9 Boršice u Bl.
6. kolo 13.09.2015 16:00
13.09.2015 16:00 12 Orel Uh. Brod X 9 Boršice u Bl.
13.09.2015 16:00 10 O. Lhota X 8 St. Hrozenkov
13.09.2015 16:00 11 Žítková X 7 Strání B
13.09.2015 16:00 1 Pitín X 6 Březová
13.09.2015 16:00 2 H. Němčí X 5 Komňa
13.09.2015 16:00 3 Záhorovice X 4 Přečkovice
7. kolo 20.09.2015 15:30
20.09.2015 15:30 4 Přečkovice X 12 Orel Uh. Brod
20.09.2015 15:30 5 Komňa X 3 Záhorovice
20.09.2015 15:30 6 Březová X 2 H. Němčí
20.09.2015 15:30 7 Strání B X 1 Pitín
20.09.2015 15:30 8 St. Hrozenkov X 11 Žítková
20.09.2015 15:30 9 Boršice u Bl. X 10 O. Lhota
8. kolo 27.09.2015 15:30
27.09.2015 15:30 12 Orel Uh. Brod X 10 O. Lhota
27.09.2015 15:30 11 Žítková X 9 Boršice u Bl.
27.09.2015 15:30 1 Pitín X 8 St. Hrozenkov
27.09.2015 15:30 2 H. Němčí X 7 Strání B
27.09.2015 15:30 3 Záhorovice X 6 Březová
27.09.2015 15:30 4 Přečkovice X 5 Komňa
9. kolo 04.10.2015 15:00
04.10.2015 15:00 5 Komňa X 12 Orel Uh. Brod
04.10.2015 15:00 6 Březová X 4 Přečkovice
04.10.2015 15:00 7 Strání B X 3 Záhorovice
04.10.2015 15:00 8 St. Hrozenkov X 2 H. Němčí
04.10.2015 15:00 9 Boršice u Bl. X 1 Pitín
04.10.2015 15:00 10 O. Lhota X 11 Žítková
10. kolo 11.10.2015 14:30
11.10.2015 14:30 12 Orel Uh. Brod X 11 Žítková
11.10.2015 14:30 1 Pitín X 10 O. Lhota
11.10.2015 14:30 2 H. Němčí X 9 Boršice u Bl.
11.10.2015 14:30 3 Záhorovice X 8 St. Hrozenkov
11.10.2015 14:30 4 Přečkovice X 7 Strání B
11.10.2015 14:30 5 Komňa X 6 Březová
11. kolo 18.10.2015 14:00
18.10.2015 14:00 6 Březová X 12 Orel Uh. Brod
18.10.2015 14:00 7 Strání B X 5 Komňa
18.10.2015 14:00 8 St. Hrozenkov X 4 Přečkovice
18.10.2015 14:00 9 Boršice u Bl. X 3 Záhorovice
18.10.2015 14:00 10 O. Lhota X 2 H. Němčí
18.10.2015 14:00 11 Žítková X 1 Pitín
 
 
22.07.2015 13:12:22
Pavel Čaňo
14. 11. 17.39 h.:
TJ Sokol Březová svolává na sobotu 25. 11. 2017 v 19:00
v hospodě "U Bruštíků" schůzi vedení a výkonného výboru TJB.
Zváni jsou i členové TJB.
 
I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves
6:4 (3:1)

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Stadion: Na Zelničkách, Březová
A-tým - PÁ 17:00, sraz v kabinách 16:45
Žáci - PO a ČT 17:00-18:00
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

 

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox





Name
Email
Comment
Or visit this link or this one