IX. kolo: První tři body z venku vezeme z Nezdenic

IX. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Nezdenice vs. TJ Sokol Březová  2:4 (1:3)

Od úvodních minut se hrálo vyrovnané utkání. Ač byli domácí více na míči, tak nebezpečnější byla přímočará hra Březové. Hosté šli také v 9. minutě do vedení, když se prosadil hostující kanonýr Janků. Ve 27. minutě všechny přítomné překvapil Pavel Čaňo, který střelou z poloviny hřiště nachytal domácího brankáře Jurigu. Domácí nejvíce hrozili ze standardních situací a ve 32. minutě se přímo z rohového kopu trefil Lebánek. Závěr poločasu však patřil opět hostům, když ve 44. minutě potrestali chybu v domácí rozehrávce z kopačky Janků.

Druhý poločas se hosté zaměřili na defenzívu a domácí určovali tempo hry. V 62. minutě si však s domácí obranou pohrál opět Janků, na kterého domácí marně hledali recept, a zkompletoval hattrick. Snaha se domácím vyplatila v 68. minutě, když se po rohovém kopu prosadil Uličník, 2:4. To však bylo vše.

Nejlepší hráči:  Lukáš Lebánek – Michal Janků

Branky:  32. Lebánek L., 68. Uličník J. - 9., 44. a 62. Janků M., 27. Čaňo P. ml.

ŽK:  39. Bartoš Š. - 85. Majer J.

Datum utkání:  30. 9. 2017

Čas výkopu: 15:00

Diváci:  100

Hlavní rozhodčí: Pavel Rochovanský (Uherské Hradiště)

AR1: Lukáš Vandírek (Mařatice)

AR2: Petr Vápeník (laik)

Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Šašinka O., Struhař P. (70. Mlčúch J.), Salvet J. - Lebánek L. (81. Dvořák M.), Kolínek Martin, Kolínek Marek, Kociňák T. - Gorčík T. (84. Vystrčil J.), Bartoš Š. (65. Hašoň T.)

Březová: Bruštík D. - Miškář V., Uher J., Čaňo P. ml. (79. Čaňo L.), Čaňo D. - Smítal Jo., Čaňo P. (46. Majer J.), Borýsek V., Kejkrt D. - Pomajbík D., Janků M. (88. Ševčík T.)

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox