IX. kolo: Cenná výhra stála domácí celek řadu zranění, mezi nimi byl i domácí pomezní!

TJ Sokol Březová vs. TJ Družstevník Popovice  2:0 (1:0)

Branky:  3. Plášek V., 56. Křeháček M. (z pen.)
ŽK:  45. Uher J., 45. Majer J., 70. Plášek V., 84. Smítal Jo., 90. Bartoš A. - 30. Kadlčík J., 41. Prajza M., 54. Mikulčík R.
ČK: 45. Prajza M. (udělena přímo, bez druhé ŽK)

Datum utkání:  5.10.2014
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  100
Stadion:  Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Dolinský Jiří (Bojkovice)
AR1:  Janků Josef (laik)
AR2:  Kaňovský Robert (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Miškář V., Uher J., Čaňo D. (49. Ševčík T.) - Majer J. (74. Smítal Ja.), Trecha J., Čaňo P. (83. Čaňo L.), Smítal Jo. (88. Čaňo T.) - Bartoš A., Plášek V. (87. Moravčík D.)

Popovice: Mikel J. - Šácha P. (68. Michelfeit V.), Prajza M., Omelka J., Obal M. - Mimránek L., Mikulčík R., Kadlčík J (46. Tetera T.) - Hladný T., Hanáček J.

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří se dokázali prosadit už ve 3. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Plášek – 1:0. Po této brance se hra vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou. Jediná zajímavost se ale stala až v nastaveném čase, kdy hostující Prajza neudržel nervy na uzdě a inzultoval hostujícího hráče, za což si zasloužil červenou kartu.

Do druhého poločasu šli hosté oslabeni o jednoho hráče, což se projevilo, když domácí Plášek prošel hostující obranou až do pokutového území, kde ho nedovoleně zastavil Roman Mikulčík. Následný pokutový kop chladnokrevně proměnil Křeháček – 2:0.

Nejlepší hráči:        Vlastimil Plášek – Lukáš Mimránek