IX. kolo: Bruštík poprvé v sezoně neinkasoval a domácí tým slaví výhru 4:0

V 10. minutě se dokázali poprvé prosadit domácí, když si po přímém kopu skvěle naběhl Uher a poslal domácí do vedení - 1:0. I nadále byli domácí aktivnější a vytvářeli si slibné příležitosti, ale do konce prvního poločasu se jim nepodařilo žádnou zužitkovat. Úvod druhého poločasu vyšel opět lépe domácím, když si v 50. minutě po zahraném rohu skvěle naběhl Uher a zvýšil na 2:0. V 62. Minutě si pohrál s hostující obranou Janků a dal další branku domácích - 3:0. V 74. minutě napřáhl Michal Janků a z dobrých 30 metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 4:0. V 82. minutě dostal domácí Dominik Janků červenou kartu, ale hosté početní převahu nedokázali využít.

Nejlepší hráči:   Josef Uher - Michal Králík

Branky:  10. a 50. Uher J., 62. Janků D., 74. Janků M.

ŽK:  7. Mudrák P., 30. Čaňo D. - 76. Pospíšil L.

ČK:  82. Janků D. (Březová)

Datum utkání:  7.10.2013

Čas výkopu: 15:00