IV. kolo: Ze Žítkové vezeme jen bod

Ze Žítkové vezeme jen bod

Ne moc vydařené utkání sehrála Březová na půdě Žítkové a po ukrutném dobývání domácí brány si odvezla pouze bod.

Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří na domácí vyrukovali ofenzivním fotbalem. Do první vážnější šance se dostali hosté, ale M.Janků nedal. Domácí proti Březové podnikali rychlé protiútoky a převážně těžili z nakopávaných míčů. Hosté měli několik dobrých příležitostí a mohli se ujat vedení, ale Janků M. a D., ani Čaňo své šance nedali. Největší příležitost měl M. Janků, který postupoval sám na brankáře, ale nedal. I proto se šlo do kabin za stavu 0-0.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a jejich úsilí přineslo ovoce. V 53.min. zahrávali hosté rohový kop, ze kterého vytěžil P. Čaňo gol, 0-1. Hosté i po vstřelené brance hráli aktivněji a byl to opět Čaňo, kdo mohl dát gol, avšak domácí brankář jej vychytal. Domácí hrozili opět jen z brejků, a jeden takový skončil golem v 62. min., kdy Krovina slabší střelu a brankář Majer ji pustil za svá záda, 1-1. Po zbytek zápasu se již nic zvláštního nestalo, a tak se oba týmy rozešli smírně.

V V. kole hostíme brodský Orel. Zápas se hraje 8. září 2010 v 16:30 na stadionu Na Zelničkách. Všichni jste srdečně zváni!

Žítková: Chupáč - Hargaš M., Guga, Surý, Birás - Rapant (78. Janků J.), Hargaš R., Hodulík, Repa - Krovina, Janků L. (55. Lukáš).

Březová: Majer - Uher J. - Kubiš M. (85. Šimek P.), Ševčík, Kubiš Z. - Miškář,  Čaňo D., Janků D., Podškubka - Čaňo P. (75. Uher M.), Janků M. (85. Zetík S.)

(Autor: pal)

15.09.2010 15:54:46
23. 9. 2018 v 15:00:
TJB vs. Vlčnov
VII. kolo Okresního přeboru
16. 9. 2018 v 15:00:
Ostr.N.Ves vs. TJB

VI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Ostrožská Nová Ves

Poslední aktualizace: 10. 9. 2018; 08:30 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox