IV. kolo: Zápas s O. N. Vsí přerušila silná průtrž, zápas se nedohrál

IV. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Sokol Březová vs. FK Ostrožská Nová Ves  1:1 (1:0)
*NEDOHRÁNO - ukončeno v 55. min. pro silnou průtrž, NT v jednání

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří už v 6. minutě otevřeli gólový účet zápasu. Březovský kanonýr Pomajbík dostal ideální přihrávku a nebyl pro něho problém míč umístit do prázdné brány. Poté se hra mírně vyrovnala, přelévala se ze strany na stranu, ovšem už bez větších šancí.

Po změně stran v 54. minutě zahrávali hosté pokutový kop za faul. K jeho exekuci se postavil Kreisl a vyrovnal. Poté se ale nad Březovou dostavila silná bouře a tak hlavní rozhodčí zápas přerušil. Díky podmáčenému terénu a neustálému dešti bylo utkání předčasně ukončeno. O jeho osudu rozhodné Sportovně technická komise OFS.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík – Marek Kreisl

Branky:  6. Pomajbík D. - 54. Kreisl M. (z pen.)

AR2: Radek Zálešák (laik)

Březová: Bruštík D. – Čaňo P., Čaňo L., Čaňo P. ml., Čaňo D. - Smítal Ja., Borýsek V., Smítal Jo., Kejkrt D. - Pomajbík D., Janků M.

O. N. Ves: Boček A. - Zálešák M., Ťok J., Píštěk M., Peprníček T. - Máčla M., Lorenc T., Kreisl M., Josík A. (46. Szabo M.) - Hůsek J., Voráč M.

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox