IV. kolo: Suchá Loz si ze Zelniček odvezla všechny tři body

Domácí TJ Březová opět doplatila na vlastní neefektivitu proměňování šancí. Tentokrát ztratila všechny body za porážku 1-3 na domácí půdě!

BŘEZOVÁ, 28.8.2011 16:30HOD.

Začátek utkání patřil domácí Březové, která začala dobývat hostující bránu. Celý první poločas bych mohl zhodnotit tak, že domácí nevyužili své stoprocentní šance a kdyby vedli 5-0, nikdo by se nedivil. Bohužel hosty poslal ve 44.min. do vedení Vitek F. a do kabin se šlo za stavu 0-1.

Druhý poločas byl obdobně stejný jako první. Domácí sice v 53.min. vyrovnali zásluhou D. Čaňo, ale to bylo z jejich strany vše. V 60.min. poslal hosty do vedení opět Vítek a nakonec to byla branka vítězná. Navíc v 80.min. byl vyloučen hostující Bradáč, ale hosté hráli ještě lépe než domácí a v 85.min. Klimentem pojistili tři body.

Domácí hráli pohledný fotbal, hosty ze Suché Loze přehrávali, ale opět doplatitli na neefektivitu vlastních střelců. Hosté si tak nakonec překvapivě odvezli tři body.

Branky:53. Čaňo D. - 44. A 60. Vítek F., 85. Kliment T.

ŽK: 80. Uher J., 83. Miškář V. - 56. Bradáč J., 62. Mahdal P., 64. Velecký Z.

ČK:80. Bradáč J. (Suchá Loz)

Březová:Bruštík D. - Kubiš M. - Miškář V., Ševčík T., Čaňo P. (75. Havlík J.) - Majer J., Zetík S., Trecha J., Čaňo D. - Ševčík J. (46. Uher J.), Janků M.

Suchá Loz:Růžička J. - Velecký Z., Tomanec R., Rezek O. (11. Rezek O.), Mahdal P. (88. Flasar P.) - Bradáč R., Staroba O., Bujáček V., Kliment T. - Vítek F., Bradáč J.