IV. kolo: Jedná velká série neporazitelnosti skončila, navíc první prohra pod novým trenérem Kalinou

Hosté měli v první půli tři šance, ale domácí brankař byl výborný a vychytal je. V 17. minutě kopali domácí trestný kop a ze 40 metrů se trefil Janů D. - 1:0. O 4 minuty později hostující Stojaspal vystřelil z hranice šestnáctky do šibenice a vyrovnal na 1:1. Ve 2. poločase se hra přiostřila. V 51. minutě Světinský po samostatném úniku dal na 1:2 a o 10 minut později osamocený Kadlček zvýšil na 1:3. Hosté byli i nadále lepší, měli více šancí, ale ne všechny využili. Stínem utkání bylo vyloučení domácího Janků M., který v přerušené hře prudce strčil do obránce hostů.

Nejlepší hráči:  Dušan Bruštík - Martin Stojaspal ml.

Branky:  17. Janků D. - 20. Stojaspal Ma. ml., 51. Světinský A., 61. Kadlček R.

ŽK:  20., 69. Janků M. - 63. Kelíšek S., 75. Ježek Vác.

ČK:  69. Janků M. (Březová)

Datum utkání:  1.9.2013

Čas výkopu: 16:30