IV. kolo: Domácí Pitín vyrovnal až v nastaveném čase

Pitín - Březová 3:3 (2:2)

Branky: 2. Domorád P., 35. Lukáš D., 90. (+1.) Kavka P. - 12. a 40. Majer J., 55. Bartoš A.
ŽK: 57. Kozubík A., 71. Kavka P. - 28. Ševčík T., 86. Smítal Jo.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Strapina Miroslav - Berčík Pavel (laik), Josef Janků (laik).

Pitín: Salvet L. - Staněk Š. (86. Janota R.), Pokorný R., Maňas M., Machala P. (70. Kavka P.) - Lukáš D., Kozubík J., Domorád P., Čuč R. - Jančář S., Kozubík A.
Trenér: David Lukáš.

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Smítal Ja. (81. Čaňo L.), Ševčík T. (88. Čaňo T.), Uher J. - Smítal Jo., Trecha J., Plášek V., Majer J. - Čaňo P., Bartoš A.
Trenér: Ladislav Kalina.

Už ve druhé minutě šli domácí do vedení – 1:0. O 10. minut později zahrával Plášek roh a Jakub Majer dostal hlavou míč do branky – 1:1. Ve 35. minutě se dostali k míči domácí a stav utkání byl 2:1. Pět minut před koncem poločasu srovnal skóré opět Jakub Majer – 2:2.
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. V 55. minutě krásným dloubákem na 2:3 upravil Bartoš. V 75. minutě hosté zahrávali pokutový kop, ke kterému se postavil Vlastimil Plášek, ale neproměnil ho. Domácí zvyšovali tlak a snažili se srovnat. To se jim vyplatilo v 91. minutě, kdy se dostal k míči Petr Kavka a dorazil míč hlavou do branky an konečných 3:3. Remíza byla zasloužená.

Nejlepší hráči: Jakub Kozubík – Adam Bartoš