III. kolo: Zápas s Komní přerušila silná průtrž. NT je 25.10.

ŽK: 43. Uher J., 58. Čaňo P. - 16. Kala M., 48. Hanke T., 55. Dolina M.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Janků (laik), Jiří Pollach (laik).

Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T., Smítal Jo., Smítal Ja. Plášek V., Miškář V., Čaňo P., Čaňo D., Bartoš A.
Trenér: Ladislav Kalina.

Komňa: Urbánek J. - Vaverka I., Varaďa M., Trllo Z., Staník M., Pospíšil L., Machara P., Králík M., Kala M., Hanke T., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.

Na Březové se hrál od prvních minut z obou stran rychlý a bojovný fotbal. Domácí ve 12. minutě dali gól po nedorozumnění hostující obrany. Domácí tlačili i nadále, ale výsledkem jejich snažení byla pouze nastřelená konstrukce. Hosté mohli vyrovnat dvě minuty před poločasem, ale Kala z malého vápna minul domácí branku.
Ve druhém poločase chtěli hosté rychle vyrovnat, zatlačili domácí a v 55. minutě se jim to skoro podařilo, brankář ale míč vyrazil. V 60. minutě byl zápas přerušen a následně po čekací době byl ukončen z důvodu silného deště. Obě družstva se na náhradním termínu domluvila, o utkání dále rozhodne STK.

Nejlepší hráči: Vlastimil Plášek - Miroslav Kala