III. kolo: Suchá Loz si odvezla osmibrankový příděl

Úvod zápasu vyšel domácím, které poslal do vedení hlavou z rohového kopu Uher. Hosté sice dokázali vyrovnat Mahdalem, ale to bylo z jejich strany vše. Poté následoval domácí uragán v podobě pěti branek a o zápase tak bylo rozhodnuto. Druhý poločas domácí značně polevili a proto přidali jen dvě branky.

BŘEZOVÁ, 26.8.2012  16:30HOD.

Sled minut:

4. - Čaňo dostal míč za obranu od Pláška, postupoval z levé strany na branku, ale brankář jej vychytal.

8. - Domácí právě vstřelili branku! Hlavičkou se trefil Uher, 1-0.

Hosté protestovali proti verdiktu hlavního arbitra Dolinského, který ukázal na roh. Domácí jej rychle zahráli a na míč si nejvýše vyskočil Uher, který nedal brankáři sebemenší šanci.

12. - Pomajbík si vyměnil míč s D. Janků, ten poté postupoval z pravé strany na branku. Jeho střela však minula branku.

15. - Hosté právě vstřelili branku! O vyrovnání se postaral Mahdal, 1-1.

Hosté se „probojovali" k bráně domácích, Bradáč přihrál Mahdalovi, který z rohu velkého vápna trefil výstavní střelou zadní šibenici Bruštíkovi branky.

19. - Plášek přiklepl míč k D. Janků, ten dobře vystřelil, míč však vyrazil na roh brankář Mahdal Př.

23. - Domácí právě vstřelili branku! D. Čaňo posílá domácí opět do vedení, 2-1.

Domácí „zařadili" druhý převodový stupeň a hosty k ničemu nepustili. Odměnou je jim druhá branka v zápase, kterou dal po dobré kombinaci Čaňo D., který pronikl s míčem do šestnáctky a střelou k bližší tyči dává gol.

26. - Domácí právě vstřelili branku! Trecha zvyšuje stav, 3-1.

Domácí zahrávali autové vhazování Křeháčkem, který svým dalekým vhozením našel ve vápně Trechu, který jen změnil směr míče - a to směr branka

30. - Domácí právě vstřelili branku! Další úder přidal Pomajbík, 4-1.

Pomajbík dostal míč, přehodil si jej levé na pravou nohu, vystřelil a brankář se jen na míč díval, který putoval do branky.

35. - Domácí hrají velice pohledný fotbal, který se líbí i divákům. Ti svůj tým ženou čím dál více dopředu a chtějí další branky.

38. - Domácí právě vstřelili branku! Pomajbík dává svoji druhou branku v zápase, 5-1.

Pomajbík vnikl s míčem do šestnáctky, kde si pohrál se třemi obránci i s brankářem, a míč zasunuje do poloprázdné branky.

41. - Domácí právě vstřelili branku! Další branku domácího týmu přidal P.Čaňo, 6-1.

Pomajbík potáhl míč po pravé straně, obešel obránce, nacentroval křižně pod sebe, kde našel osamoceného Čaňa, který doklepl míč do branky.

První poločas končí. Domácí vedou s přehledem 6:1.

49. - Domácí navazují na výkon z první půle. V první šanci se vyskytl Plášek, ale z dobré střelecké pozice přestřelil.

57. - Pomajbík dostal po levé straně pas za obranu, vnikl do šestnáctky, kde přihrával Čaňovi, který dal branku do prázdné branky. Bohužel stál v offsidu.

63. - Druhý poločas moc brankovým příležitostí nenabídl. Oba týmy se snaží v poklidu dohrát zápas.

74. - Hosté právě vstřelili branku! Vítek snížuje stav, 6-2.

Domácí tým dobýval hostující branku, jeden z obránců vykopl míč ven, až na Vítka, který přešel přes dva obránce a tváří tvář nedal Bruštíkovi šanci.

81. - Domácí právě vstřelili branku! Pomajbík kompletuje hattrick, 7-2.

Pomajbík přidal další branku domácích a zkompletoval tak svůj hattrick v zápase.

84. - Domácí právě vstřelili branku! Plášek vstřelil další branku, 8-2.

Plášek se ocitl s míčem ve vápně, s ničím neváhal, vystřelil a míč skončil v sítí.

Konec zápasu. Domácí zvítězili jednoznačně 8:2.

Domácí tým navázal na předchozí výkony z prvních zápasů a i dnes si připsal jednoznačné vítězství. Hosté sice dokázali svému soupeři vzdorovat jen do 23.min., pak se ale rozjela branková mašina domácího týmu, která uštědřila hostům osmibrankový přiděl.

V dalším utkání zajíždíme na horkou půdu Záhorovic, kde budeme hrát o první místo v tabulce a také o naši neporazitelnost, která trvá již pět, resp. sedm zápasů. (sedm zápasů - počítáno z minulé sezony).

Branky: 8. Uher J., 23. Čaňo D., 26. Trecha J., 30., 38. a 84. Pomajbík D., 41. Čaňo P., 81. Plášek V. - 15. Mahdal J., 74. Vítek F.

ŽK: 69. Janků D., 87. Čaňo D. - 34. Rezek O.

ČK: bez ČK

Datum utkání: 26.8.2012

Čas výkopu: 16:30

Diváci: 60

Stadion: Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Dolinský Jiří (Bojkovice)

AR1: Janků Josef (laik)

AR2: Mahdal Michal (laik)

Březová: Břuštík D. - Křeháček M. - Trecha J., Uher J., Kubiš Z. - Čaňo D., Plášek V., Janků D. (72. Miškář V.), Janků M. (84. Popelka L.) - Pomajbík D., Čaňo P. (77. Majer J.)

Suchá Loz: Mahdal Př. - Rezek O., Tomanec R., Bradáč J., Klaus M. - Bradáč R., Mahdal J., Bujáček V., Kliment T. - Vítek F., Berka J.

Nejlepší hráči dle admina:           Plášek Vlastimil - Vítek František

27.08.2012 15:55:25
17. 6. 2018 v 15:00:
TJB vs. Slavkov

XXVI. kolo Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 19. 6. 2018; 20:40 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox