III. kolo: První porážka v sezoně od zálohy Hluku

III. kolo Okresního přeboru

Zápas: TJ Spartak Hluk B vs. TJ Sokol Březová  3:1 (1:1)

Úvod zápasu byl z obou stran aktivní a vyrovnaný. Hra se přelévala ze strany na stranu bez šancí. První šanci zahodil domácí Machala, když v 19. minutě neproměnil pokutový kop. Poté byli aktivnější hosté, jejich snaha byla korunována orazítkovanou tyčí. Skórovat se ale podařilo jako první domácímu týmu, když v 35. minutě zakončil akci Zalubil. Hosté se dočkali vyrovnání hned o tři minuty později, když po krásné akci skóroval na poločasových 1:1 Smítal.

Po výměně stran bylo tempo vlažnější. Hra se odehrávala převážně mezi vápny. V 58. minutě zahodil opět pokutový kop Sabo. Poté měli naopak větší převahu domácí a to se jim vyplatilo v 78. minutě, když zakončil Zalubil. O dvě minuty později bylo rozhodnuto, když opět po krásné akci skóroval na 3:1 Machala.

Nejlepší hráči:  Ondřej Zalubil – Dušan Bruštík

Branky:  25. a 78. Zalubil O., 80. Machala O. – 38. Smítal Jo.

ŽK:  35. Čaňo P., 35. Čaňo D., 62. Majer J. (všichni Březová)

Datum utkání:  20. 8. 2017

Čas výkopu: 16:30

Diváci:  85

Stadion: Spartak, Hluk

Hlavní rozhodčí: Michal Rychlík (Uherské Hradiště)

AR1: Filip Šmejkal (Uherské Hradiště)

AR2: Karel Vaulík (laik)

Hluk B: Kuchař T. – Zalubil O., Vozár P., Straka J. (84. Bachánek O.), Sabo J. – Nguntual Tum Thang (60. Martiš T.), Machala J., Kuřina P. (88. Loutocký E.), Dekrét D. – Sagula D. (78. Blaško R.), Machala O.

Březová: Bruštík D. – Čaňo P., Ševčík T. (73. Trecha J.), Čaňo P. ml., Čaňo D. - Smítal Ja., Pomajbík D., Smítal Jo., Majer J. – Matějíček P., Janků M.

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox