III. kolo: Boršicím jsme nedali šanci a navíc opět s nulou!

III. kolo Okresní soutěže sk. B:

Zápas: Březová - Boršice u Bl. 3:0 (2:0)

Během utkání vystoupili lépe domácí, kteří od první minuty měli velký tlak, který využili ve 14. minutě, kdy se dostal k míči Janků a ten skóroval na 1:0. Domácí kontrolovali stav hry a Pomajbík přidal gól ve 38. minutě a zvýšil na 2:0. Hosté se snažili s výsledkem něco dělat, ale do konce prvního poločasu se jim to nedařilo.

Do druhé půle vstoupili lépe opět domácí, kdy se dostal k míči Janků a poslal míč hlavou do branky a zvýšil pro domácí na 3:0. Hosté se od té doby trochu zvedli a začali aktivněji bojovat. Velkou šanci měl Nožička, který prohodil domácího brankáře, ale ten byl ve střehu a míč krásně zpracoval. Obě družstva si vytvářely obrovské šance.

Nejlepší hráči: Tomáš Hanák - Štěpán Jurásek

Branky: 14., 47. Janků M., 38. Pomajbík D.
ŽK: 32. Janků M., 34. Čaňo P., 80. Čaňo D. - 28. Ondra P., 32. Halík M., 63. Chudík L., 70. Horák Z., 81. Kusenda P.

Datum utkání:  23.8. 2015
Čas výkopu: 16:30