II. kolo: Z horké bánovské půdy vezeme cenný bod

Branky: 12. (p) Mahdalík J. - 41. Uher J.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Pavel Šupina (laik), Josef Jankůj (laik).

Bánov: Franc P. - Velecký R., Polanský L., Petrůj L. (61. Mahdalíček J.), Mahdalík J. (46. Suchánek P.), Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R. (81. Kokták J.), Horňák P. (66. Bulejko P.), Guryča R., Gorčík L.
Trenér: Břetislav Polanský.

Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T., Plášek V., Majer J., Havlík J., Čaňo P., Čaňo D., Bartoš A. (89. Moravčík D.), Moravčík K. (51. Čaňo L.).
Trenér: Ladislav Kalina.

V Bánově se od začátku zápasu hrál vyrovnaný souboj. Útoky se střídaly a jeden z nich ve 12. minutě skončil brankou, když utekl hostující obraně Lux, který vyškolil dva obránce Březové a gólman hostů jej zastavil jen za cenu faulu v pokutovém území. K penaltě se postavil Mahdalík a nekopromisní střelou stanovil výsledek na 1:0. Hosté po této brance přidali a ve 41. minutě zaslouženě vyrovnali na 1:1, skóroval Uher.
Ve druhém poločase domácí zatlačili více na pilu a v poli měli převahu. Rozhodnutí mohlo přijít v 89. minutě, kdy se domácí věnovali útočení a zapomněli na hostujícího Pláška, který šel sám na gólmana, ale ten ho vychytal.

Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Josef Uher