II. kolo: Vydřené vítězství v Drslavicích

Vydřené vítězství v Drslavicích

DRSLAVICE B - BŘEZOVÁ 2:3 (1:3)

V první půli dělali domácí obraně velké problémy rychlonozí útočníci soupeře. Z několika „samostaných nájezdů" vytěžili" tři branky, až těsně před přestávkou zmírnil průběžný stav Kočica. Stejný hráč po přestávce vstřelil i kontaktní gól, na víc se už však domácí nezmohli.

Branky: Kočica 2 - Janků M. 2, Janků D.

Drslavice B: Huňka - Vacula, Bulejka, Říha, Přecechtěl - Hamada (55. Orlovský), Ševčík, Kopták (61. Chvíla), Šrámek P. - Věrný R., Kočica (80. Věrný A.).
Březová: Bruštík D. - Uher J. - Ševčík T., Kubiš Z., Kubiš M. - Podškubka V. (85. Majer J.), Plášek V., Plášek P., Miškář V. - Janků D., Janků M. (85. Zetík S.)