II. kolo: Podolí otočilo prohraný zápas

Už od první minuty bylo vidět, že si hosté přijeli pro nějaké body. Ve 4. minutě dal první branku Janků a další přidal po půlhodině hry Uher. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Do druhého poločasu nastoupilo Podolí s odhodláním nepříznivý stav otočit a Hezucký bleskově také snížil. Pak sice viděl Elfmark červenou kartu, domácí však tento okamžik semknul a i v deseti hráčích byli lepším mužstvem. Zasloužené odměny se Podolí dočkalo čtvrt hodiny před koncem. Beneš nádherně přeloboval gólmana hostí a bylo vyrovnáno. Ve vypjatém závěru navíc korunoval heroický výkon domácích Hořeňovský, který umístěnou střelou z 16 metrů rozhodl o jejich velmi cenném vítězství.

Branky: 48. Hezucký, 75. Beneš, 87. Hořeňovský - 4. Janků, 38. Uher.

Rozhodčí: Masař, ČK: 52. Elfmark (Podolí)

Podolí: Mikel - Havlík (46. Junaštík), Hezucký, Elfmark, Michalec (26. Kryštof), Tvrdoň, Pavlík, Hráček, Sánchez (84. Vagdál)

Březová: Bruštík - Kubiš, Ševčík, Podškubka, Čaňo, Majer, Křeháček, Janků, Trecha, Kubiš, Uher