II. kolo: Koncert ala Pomajbík: Domácí obránce posadil na zadek

Hosté byli před zápasem mírnými favority, ale z počátku to nebylo vůbec znát. Po neproměněné penaltě z 15.min. se dostali domácí zásluhou Kadlčíka do vedení. Domácí se radovali jen 6. minut, když vyrovnal Plášek. A když dal poté Pomajbík tři branky po sobě, tak bylo vymalováno a zápas se jen v klidu dohrál.

KORYTNÁ  19.8. 13:30HOD.:

Sled minut:

6. - Navláčilovi předložil míč Zámečník, ten pokračoval z pravé strany, vystřelil, ale Bruštík byl na místě.

9. - Navláčil využil chybu ve středu hřiště, obešel tři hráče a dostal se až před Bruštíka, který jeho střelu vyrazil na roh.

14. - Hosté budou zahrávat pokutový kop! Ve vápně byl faulován M. Janků a rozhodčí je nekompromisní. Jenže Janků zapomněl na pravidlo, že faulovaný nemá kopat penaltu. Jeho střelu brankář vyrazil na roh.

20. - Domácí právě vstřelili branku! Skoré utkání otevírá Kadlčík, 1-0.

Hrubou chybu v hostující obraně využil Kadlčík, který nedal Brušíkovi šanci a balon poslal do protipohybu brankáře.

26. - Hosté právě vstřelili branku! Vyrovnal Plášek, 1-1.

Plášek si vyměnil míč s Pomajbíkem, který mu přihrál mezi dva obránce. Plášek vnikl do šestnáctky a tváří tvář brankáři se nemýlil a dal branku.

33. - Pomajbík si pohrál s domácí obranou, jenže jeho střela postrádala přesnost.

36. - Hosté právě vstřelili branku! Pomajbík posílá hosty do vedení, 1-2.

Pomajbík se dostal k odraženému míči, neváhal a vystřelil z první. Míč se ještě odrazil od jednoho z domácích obránců a balon skončil v síti bezmocného Máčalíka.

Poločas končí. Hosté vedou 2:1.

47. - Domácí začali aktivně a ihned se snaží vyrovnat. Jenže na pozorné obraně hostí ztroskotali jak Zámečník, tak následně i Matucha.

54. - Hosté právě vstřelili branku! Druhou branku v zápase přidal Pomajbík, 1-3.

Střídající Čaňo přihrál z levé strany míč přes obránce Pomajbíkovi, pro kterého nebyl problém zasunout míč do odkryté branky.

57. - Hosté právě vstřelili branku. Pomajbík zkompletoval hattrick, 1-4.

Koncert v podání ala Pomajbík, nebo jak jinak to nazvat? Hostující obránci si s naším útočníkem vůbec neví rady a posadil pět obránců „na prdel" a jako třešničku si vychutnal i Máčalíka, který byl bez šance.

68. - Domácí právě vstřelili branku! Z pokutového kopu se prosadil Navláčil, 2-4.

Domácí mají poslední šanci, jak zvrátit stav utkání. Za faul na Vaculu byl nařízen pokutový kop, který si postavil Navláčil a s přehledem jej proměnil, ikdyž Bruštík směr střely vystihl.

69. - Hosté mohli přidat další branku. Ihned po rozehrávce dal Janků pas za obranu na Pomajbíka, který ale moc otálel se zakončením, až mu míč domácí sebrali.

78. - Hosté právě vstřelili branku! Prosadil se M. Janků, 2-5..

Janků přihrával míč k P. Čaňovi, který z první vystřelil, brankář jeho pokus vyrazil jen k M. Janků, který z hranice velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

86. - Hosté na hřišti excelují a domácí na ně nestačí a místo hře se více věnují kritice rozhodčího a hodně faulují.

88. - Hosté právě vstřelili branku! Skoré utkání uzavírá obránce Křeháček, 2-6.

Po faulu na našeho hráče, byla nařízena standardní situace, kterou zahrával Plášek. Jeho střelu domácí zeď vyrazila jen ke Křeháčkovi, který vše prostřelil co měl před sebou. Domácí brankář, se musel hodně červenat.

Konec zápasu. Hosté vítězí vysoko 6:2.

Zasloužené vítězství hostí, kteří se lépe poprali s tak horkým počasím a tvrdým terénem. Z počátku měli více ze hry domácí, kteří se dostali i do vedení, ale po vyrovnávající brance kralovalo na hřišti jen jedno družstvo a proto tři body putují na Březovou.

Nutno vyzdvihnout výkon hlavního arbitra Žlábka, který pískal svoje první utkání v mužích. Doposud pískal jen žáky a dorost a dnešní korektní výkon si zaslouží pochvalu. Shodli se na ní i oba kapitáni obou týmů.

Hosté se tímto vítězstvím posunuli do čela tabulky po druhém kole.

Branky: 20. Kadlčík K., 68. Navláčil O. (z pen.) - 26. Plášek V., 36., 54. a 57. Pomajbík D., 78. Janků M., 88. Křeháček M.

ŽK: bez ŽK

ČK: bez ČK

Datum utkání: 19.8.2012

Čas výkopu: 16:30

Stadion: Korytná

Hlavní rozhodčí: Žlábek Petr (Kunovice)

AR1: Flasar Josef (laik)

AR2: Janků Josef (laik)

Korytná: Máčalík S. - Navláčil O. (75. Flasar P.), Vrága A., Zetka M., Vacula J. - Málek Ma., Vodný S. (46. Persona P.), Kalavský L. (46. Knotek R.), Dalčík K. - Zámečník M., Matucha J.

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Miškář V., Trecha J., Kubiš Z. - Popelka L. (82. Zetík S.), Uher J. (1.Hurbiš P., 46. Čaňo P.), Plášek V., Čaňo D. - Pomajbík D., Janků M.

Nejlepší hráči dle admina:          Navláčil Ondřej - Pomajbík David

20.08.2012 21:28:38
14. 11. 17.39 h.:
I. VÁNOČNÍ TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ 2017
Uzavírka přihlášek:
11. 12. 2017
4. 11. 2017 ve 14:00:
TJB vs. O.N.Ves

dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Přípravka - PO a ČT 16:00-17:00

Poslední aktualizace: 6. 11. 2017; 19:50 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox