I. kolo: Úvod do nové sezony nám vyšel na výbornou, v derby jsme přehráli Strání

I. kolo Okresní soutěže sk. B:

Zápas: TJ Sokol Březová vs. FC Strání "B"  2:0 (1:0)

V utkání dvou sousedních obcí začali hostující lépe a v prvních 20. minutách měli jednoznačnou převahu. Nejdříve v 10. Minutě trefili tyč a následně díky skvělému Bruštíkovi zůstalo skóre nerozhodné. Ve 20. Minutě však hostující obrana udělala chybu, domácí Pomajbík zachytil malou domů a skóroval do prázdné branky. Hra se poté vyrovnala a spíše se odehrávala ve středu hřiště. Výjimkou však byla ve 40. Minutě vytáhla střela Popelky, která však letěla nad branku. Poločas skončil 1:0 pro domácí.

Ve druhé půli v 62. Minutě využil Pomajbík rychlého brejku a krásnou ranou do šibenice zvýšil na – 2:0. Hosté poté zabrali na plné obrátky, ale nedokázali pořádně ohrozit branku. Utkání skončilo – 2:0 pro domácí.
Branky:  20. a 62. Pomajbík D.
ŽK: 34. Popelka J., 80. Šidlo V. (oba Strání)

Datum utkání:  9 .8. 2015
Čas výkopu: 15:00