I. kolo: Úvod do nové sezony zvládla TJB bravurně!

I. kolo Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Březová vs. TJ Vlčnov  2:0 (1:0)

Utkání hrané ve svižném tempu, ve kterém rozhodovalo proměňování šancí, dopadlo lépe pro domácí. Ti se ujali vedení už ve 4. minutě, kdy po rychlém brejku unikl Janků, který přeloboval vyběhnuvšího gólmana. Ještě několik takových náznaků šancí si už ale hostující obrana dokázala pohlídat. Hosté se dostali ke slovu ve 28. minutě, kdy z pravé strany vystřelil Kameník, ale gólman Bruštík si s jeho pokusem poradil.

Do druhé půle udělali hosté jednu změnu v sestavě, a jelikož teď oni hráli po větru, dokázali domácí zatlačit na jejich půlku. Ovšem dát branku jim nebylo přáno, neboť minimálně osm tutovek zahodili, v domácí bráně čaroval Bruštík. Domácí spoléhali na rychlé brejky, v 84. minutě utekl Pomajbík, ale nastřelil pouze tyč, v 88. minutě Janků nevyzrál na gólmana a uspěl až v 92. minutě Pomajbík. Z rychlého brejku překonal gólmana.

Nejlepší hráči:  Dušan Bruštík – Michal Stojaspal
Branky:  4. Janků M., 90. (+2) Pomajbík D.
ŽK:  48. Čaňo P., 77. Majer J. – 48. Kubal P., 60. Tománek J.

Datum utkání:  6. 8. 2017
Čas výkopu: 15:00
Diváci:  111

Hlavní rozhodčí: Tomáš Tureček (Horní Němčí)
AR1: Martin Sípek (Dolní Němčí)
AR2: Jan Šupák (Strání)

Březová: Bruštík D. – Čaňo P. I, Čaňo P. II., Ševčík T., Čaňo D. – Majer J., Smítal Jo., Matějíček P. (55. Uher J.), Borýsek V. (84. Trecha J.) – Pomajbík D., Janků M.

Vlčnov: Machala L. – Stojaspal Mi., Machala D., Kubal P. (74. Zemek P. I), Kašpařík Pa. – Gregor R., Glasar J., Fibichr J. (46. Kašpařík Pe.), Bartošek J. – Kameník J., Tománek J.

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox