I. kolo: První zápas nové sezony nedopadl dobře, záloha Strání upletla domácímu celku rukavici

Březová - Strání B 1:5 (1:3)

Branky: 40. Janků M. - 4., 23., 59. Motola J., 38. Nuzík P., 86. Zámečník L.
ŽK: 23. Uher J., 90. Plášek V. - 80. Pavluš M., 81. Motola J.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Josef Janků (laik), Antonín Berčík (laik).

Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal J. (67. Čaňo L.), Plášek V., Miškář V., Majer J. (76. Ševčík T.), Janků M., Havlík J., Čaňo P., Čaňo D. (84. Moravčík D.).
Trenér: Ladislav Kalina.

Strání B: Děcký R. - Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Pavluš M., Pavlína J. (77. Popelka D.), Nuzík P. (64. Zámečník L.), Motola J., Houšť V., Grebík M. (75. Magdal D.), Adámek M.
Trenér: Pavel Tinka.

Ve 4. minutě hosté zahrávali trestný kop z poloviny hřiště, míč se dostal k Motolovi a ten otevřel skóre. O devět minut později o sobě dali vědět domácí, ale Pláškovu střelu Děcký vyrazil na roh. Ve 23. minutě Uher zahrál ve vápně rukou a s penaltou si náramně poradil Jakub Motola - 0:2. Ve 38. minutě hosté zahráli rychlý protiútok a Nuzík sám před Bruštíkem se nemýlil. Pět minut před půlkou domácí snížili Michalem Janků, který využil chybu hostující obrany.
Druhý poločas začal náporem domácích, ale žádnou velkou šanci si nevypracovali. Naopak v 59. minutě po chybě Bruštíka Motola hlavou zvýšil na 1:4. V 86. minutě si domácí nerozuměli v obraně, využil toho Zámečník, který dal poslední branku zápasu.

A-tým - PÁ 17:30, sraz v kabinách 17:15

Poslední aktualizace: 10. 9. 2018; 08:30 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox