I. kolo: Destrukci Bystřice řídili Janků. TJB postupuje i v poháru CGM CUP

Do utkání lépe vstoupili domácí, když se již ve 4. minutě ujali vedení 1:0 zásluhou Radocha. Ve 30. minutě domácí navýšili Machalou na 2:0 po pokutovém kopu. Hosté vzápětí po rozehrání snížili na 2:1. Domácí se dokázali do poločasu ještě jednou prosadit, když ve 26. minutě zásluhou Radocha a fatální chybě Bruštíka zvýšil na 3:1. Do úvodu druhého poločasu domácí nastoupili bez vyloučeného Masaříka a ve 47. minutě toho dokázal Dominik Janků využít, když krásnou střelou snížil na 3:2. Domácí přestali hrát a hosté byli jasně lepším týmem. Toho využil Michal Janků, když v individuální akci nedal Gavendovi žádnou šanci - 3:3. O devět minut později ten samý hráč otočil skóre na 3:4. V 81. minutě se hosté prosadili znovu Dominikem Janků. Stejný hráč uzavřel skóre v 84. minutě na 3:6.

Nejlepší hráči: Martin Radoch - Petr Mudrák

Branky: 4. a 26. Radoch M., 13. (p) Machala R. - 14., 60. a 69. Janků M., 47., 81. a 84. Janků D.

ŽK:  12. a 44. Masařík R., 59. Struhařík L., 88. Koktavý L. - 10. Janků M., 64. Janků D.

ČK:  44. Masařík R.

Datum utkání:  11.8.2013

Čas výkopu: 16:30