I kolo: Derby se Stráním jsme nezvládli

I. kolo: Derby se Stráním jsme nezvládli

V prvním kole nás nečekal lehký soupeř. Na stadion Na Zelničkách přijela záloha Strání. Hosté, kteří skončili v minulém ročníku na třetí příčce, si chtěli odvézt nějaké body. Nakonec si odvezli všechny tři za výhru 3-4.

Obě mužstva vstoupila do zápasu opatrně a nikdo nechtěl udělat chybu. Šance se přelévali z jedné strany na druhou, ale střely končily buď v náručí brankářů nebo se nevešly mezi tyče. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu, tak hosté v rozmezí 38.-41. min vsítili dvě branky. Poločas tedy vyhráli hosté 2-0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s odhodláním srovnat krok s hosty. Dlouho se hrálo nahoru dolů, až v 64.min. snížil M.Janků, 1- 2. V 67.min. ale hosté vedli opět o dvě branky, 1-3. V 74.min. domácí opět snížili zásluhou Josefína, 2-3. Domácí hosty zatlačili a mohli i vyrovnat, kdyby brankař Majer neudělal chybu, ze které dali hosté, v 86.min. gol, 2-4. Domácí to ale nepoložilo a ihned z rozehrávky snížili v 87.min. zásluhou Pláška, 3-4. Do konce zápasu se již nic dramatického neudálo a hosté si již výsledek pohlídali.

V příštím utkání zajíždíme na půdu Drslavic, kde sehrame zápas s místní zálohou. Výkop utkání je 14. srpna 2010 v 16:30.