Havlík kvůli pracovním povinnostem v klubu končí. Mužstvo převzal zkušený lodivod Ladislav Kalina

Posledním zápasem v Rudicích 22. června 2013 skončilo úspěšné tažení trenéra Josefa Havlíka, který mužstvo převzal 24. června 2012. Pod Havlíkem prohrálo mužstvo jeden mistrovský zápas a to čtvrtfinále CGM Cup se Šumicemi 1:0. Zápas se z nařízení STK Uh. Hradiště odehrál na UT v Kunovicích, a kdo ví, jak by utkání skončilo, kdyby se odehrálo na Zelničkách. Havlík dovedl tým ze Zelniček k vytouženému postupu ze Základní třídy a důvod svého ukončení je čistě ryze pracovní. „Z pracovních důvodů po sezoně končím", konstatoval Havlík již v průběhu jarních odvet. Vedení TJB děkuje trenérovi Josefu Havlíkovi, za jeho činnost na pozici trenéra klubu a do dalšího osobního a fotbalového života přejeme všechno dobré!

Bilance TJB pod vedením trenéra Havlíka:

Mistrovské zápasy:  24 - 22 2 0 133:21

Pohárové zápasy:3 - 2 0 1  5:3

Vedení TJB, ale rychle sehnalo náhradu. Klub převzal oficiálně 4.července 2013 veleúspěšný lodivod Ladislav Kalina z Uherského Brodu. Naposledy trénoval Nivnici, se kterou vyhrál pohár CGM Cup a Okresní přebor (sezona 2011/12). Poté si na rok od fotbalu odpočinul. Až nyní, kdy ho oslovil náš klub, tak na nabídku trénování kývl. „Trenéra Kalinu jsme již dříve kontaktovali, zda by nechtěl trénovat náš tým a on se byl již v průběhu jarních odvet na naše zápasy dívat. Každého hráče má již teď přečteného. Z každých zápasů si o každém hráči psal komentáře a věřím, že náš čeká těžká, ale úspěšná sezona pod vedením trenéra Kaliny", má jasno místopředseda klubu Josef Uher. Trenér Kalina se poprvé představil i fanouškům a to na oslavách výročí klubu, kdy koučoval svůj první zápas proti áčku Strání. V tomto utkání, ale neměl všechny hráče pohromadě a i přes tento handicap dovedl svůj tým k remíze 1:1.

Trenér Ladislav Kalina ještě na lavičce TJ Nivnice při finálovém utkání s Kunovicemi (zdroj: slovacky.denik.cz)

Profil:

Ladislav Kalina, narozen 19.2.1958, Uherský Brod

Trenér (TJ Nivnice, ČSK Uherský Brod)

Vedení TJB přeje novému trenérovi ve své funkci hodně štěstí a mnoho fotbalových úspěchů v nadcházející sezoně!

07.07.2013 13:10:45
23. 9. 2018 v 15:00:
TJB vs. Vlčnov
VII. kolo Okresního přeboru
16. 9. 2018 v 15:00:
Ostr.N.Ves vs. TJB

VI. kolo Okresního přeboru
Stadion: Ostrožská Nová Ves

Poslední aktualizace: 10. 9. 2018; 08:30 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox