Dohrávka XII. kola: Brodští Orli si odvezli potupný debakl

Jednoznačné utkání, ve kterém jasně dominoval domácí tým a hostům uštědřil potupný debakl 13:1! První branka padla již ve 3.minutě, kdy se hlavičkou prosadil Čaňo. Do poločasu ještě domácí přidali pět branek a bylo po zápase. Druhý poločas se dohrál, tak říkajíc z povinnosti. Domácí přidali dalších sedm branek. Hosté korigovali stav v 66. minutě Jahodou, který snižoval na 10:1.

Branky:  3. Čaňo D., 8., 45., 51., 56. a 70. Pomajbík D., 15., 19., 48. a 64. Janků M., 41. Mudrák P., 79. Janků D., 80. Křeháček M. - 66. Jahoda K.

ŽK: 36. Janků D., 41. Janků M. - 41. Jahoda K.

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  8.5.2013

Čas výkopu: 16:30