Dohrávka osmifinále poháru OFS UH: TJB jde dál přes Huštěnovice

Osmifinále poháru OFS UH

Zápas: TJ Sokol Huštěnovice vs. TJ Sokol Březová 2:2 (1:1), na pen. 1:4

Dohrávku osmifinále poháru začaly obě mužstva aktivně. Do vedení šli hosté po půl hodině hry, když se prosadil Pomajbík, 0:1. Vyrovnání zařídil ve 40. Minutě Střítecký, který upravil na poločasových 1:1.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a zásluhou jim byla vedoucí branka, kterou vstřelil v 55. minutě Janků, 1:2. Vyrovnávající branku vstřelil v 75. minutě Zlámalík, který tak poslal zápas do penaltové loterie.
Na penalty vyhráli hosté 1:4. Domácí vstřelili jen jednu branku v první sérii, ve druhé nastřelili tyč a třetí je vychystal Bruštík. Hosté z Březové tak postupují do čtvrtfinále poháru, kde se na jaře 2018 utkají na půdě Jankovic.

Nejlepší hráči:  Střítecký Marek – David Pomajbík

Branky:  40. Střítecký M., 75. Zlámalík R. – 33. Pomajbík D., 55. Janků M.

ŽK:  bez ŽK

Datum utkání:  28. 9. 2017

Čas výkopu: 15:30

Diváci:  40

Stadion: Huštěnovice

Hlavní rozhodčí: Michael Bartoň (Uherské Hradiště)

AR1: Aleš Vaverka (laik)

AR2: Josef Janků (laik)

Huštěnovice: Střítecký O. – Zambal J., Adamík O., Čevora Z., Tománek D. (58. Puškáč L.) – Grebeň L., Kanyza P., Zlámalík R., Petrželka J. – Melichárek J. (65. Křivák D.), Střítecký M.

Březová: Bruštík D. – Miškář V., Čaňo P. ml., Čaňo L., Čaňo D. – Smítal Ja. (55. Majer J.), Borýsek V., Smítal Jo., Kejkrt D. (81. Matějíček P.) – Pomajbík D., Janků M.

XII. kolo OP

Poslední aktualizace: 17. 10. 2017; 14:10 | Copyright © | 2007-2017 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox