Dohrávka IV. kola: Na Zelničkách padlo deset branek, domácí slaví vítězství!

Dohrávka IV. kola Okresního přeboru
Zápas: TJ Sokol Březová vs. FK Uherský Ostroh  6:4 (3:1)

Hned v 1. minutě se prosadil hostující Zálešák přízemní střelou k tyči. Domácí odpověděli ve 25. minutě, kdy s podporou silného větru vyrovnal Pomajbík. Tentýž hráč ve 33. minutě poslal Březovou do vedení a o minutu později upravil na poločasových 3:1 Borýsek.

Ve druhém poločase hosté nesložili zbraně a v 54. minutě snížili Zálešákem a o tři minuty později z pokutového kopu Jurásek srovnal na 3:3. Pak ale opět zabrali domácí a v 71. minutě Janků upravil na 4:3 a o minutu později nelepší domácí hráč Pomajbík vsítil svou třetí a celkově pátou branku. Hosté se snažili vrátit do utkání, ale za domácí v 78. minutě vsítil šestou branku Janků. Za hosty upravil na konečných 6:4 v 87. minutě Zálešák, který taktéž zkompletoval hattrick.

Nejlepší hráči:  David Pomajbík – Martin Zálešák

Branky:  25., 33. a 72. Pomajbík, D., 71. a 78. Janků M., 34. Borýsek V. - 1., 54. a 87. Zálešák M., 57. Jurásek D. (z pen.)

ŽK:  bez ŽK

Datum utkání:  4. 11. 2017

Čas výkopu: 14:00

Diváci:  38

Hlavní rozhodčí: Igor Ševčík (Staré Město)

AR1: Matěj Jegla (Uherské Hradiště)

AR2: Lukáš Vandírek (Mařatice)

Březová: Bruštík D. - Trecha J., Čaňo P. ml., Uher J., Čaňo D. - Smítal Ja. (27. Majer J.), Borýsek V. (80. Ševčík T.), Smítal Jo. (82. Matějíček M.), Kejkrt D. - Pomajbík D., Janků M.

O.N.Ves: Boček A. - Zumr M. (69. Kreisl R.), Zálešák M., Voráč M. (87. Zálešák R.), Ťok J. - Píštěk M., Peprníček T., Máčala M., Lorenc T. - Jurásek D., Hůsek J.
06.11.2017 19:44:31
3.11.2018 ve 14:30:
TJB vs. Jankovice
1:1 (1:1)
XIII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 05. 11. 2018; 18:00 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox