Dohrávka III. kola: Domácí nadělili hostům předčasnou vánoční nadílku

TJ Sokol Březová vs. SK FK Komňa  7:1 (6:1)

Branky:  15., 45. a 90. Majer J., 11. a 12. Čaňo P., 32. Smítal Jo., 38. Uher J. - 10. Matoušek M.
ŽK:  18. Sochor L., 50. Trllo Z. (oba Komňa)

Datum utkání:  26.10.2014
Čas výkopu: 14:00
Diváci:  60
Stadion:  Na Zelničkách, Březová

Hlavní rozhodčí: Řihák Pavel (Uherský Brod)
AR1:  Janků Josef (laik)
AR2:  Šašinka Jiří (laik)

Březová: Bruštík D. - Křeháček M. - Smítal Ja. (70. Moravčík D.), Ševčík T., Čaňo D. - Majer J., Uher J., Plášek V., Smítal Jo. - Čaňo P., Čaňo L. (56. Čaňo T.)

Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I., Varaďa M., Trllo Z., Staník M. - Sochor L., Matoušek M., Králík M., Kala M. - Hanek T., Dolina M.

V úvodních minutách dohrávky 3. kola byli hosté lepším mužstvem. V 10. minutě se po rychlém protiútoku dostali Matouškem do vedení. Domácím se ale během dvou minut podařilo otočit skóré, když nejprve v 11. minutě Čaňo hlavou srovnal a o minutu později po rychlém protiútoku upravil na 2:1. V 15. minutě Křeháček vhazoval dlouhý aut do pokutového území a Majer zvyšoval na 3:1. Ve 32. minutě se po rychlém protiútoku Josef Smítal nemýlil. O šest minut později domácí zahrávali dlouhý aut do vápna a březovský kapitán Uher hlavou vsítil pátou branku. V poslední minutě prvního poločasu po centru zleva Majer zvyšoval do prázdné branky – 6:1.

Do druhého poločasu nastoupili hosté pouze v deseti, neboť se zranil Sochor a neměli nikoho na vystřídání. Domácí polevili na tempu, ale hosty do šancí nepouštěli. V 90. minutě po rohovém kopu Majer hlavou dovršil svůj hattrick – 7:1

Nejlepší hráči:  Pavel Čaňo – Michal Králík

16.11.2014 23:05:17
3.11.2018 ve 14:30:
TJB vs. Jankovice
1:1 (1:1)
XIII. kolo Okresního přeboru

Poslední aktualizace: 05. 11. 2018; 18:00 | Copyright © | 2007-2018 TJ Březová | Design by: Pavel Čaňo | Doporučený prohlížeč: Google Chrome, Mozilla Firefox