Dohrávka III. kola: Derby před 250 diváky skončilo nerozhodně

Utkání dohrávky 3. kola OS B začali aktivněji domácí. Ve 4. minutě šli do útoku, ale Bušo minul bránu. Hosté udělali obrovskou hrubku v 18. minutě, kdy Šimek poslal malou domů brankáři tak nešikovně, že skončila v bráně. I když to hosty nakoplo, veškeré akce končily mimo bránu. Za zmínku stojí 38. minuta, kdy šli Plášek a Janků sami proti jednomu, ale gólman byl na svém místě. Do konce druhého poločasu se nic neměnilo. Druhý poločas začali aktivněji hosté, ale nevycházelo jim zakončení. I domácí mužstvo ohrozilo hostující branku, ale všechny střely končily vedle. Opět se opakovala situace jako v prvním poločase, kdy hráč poslal malou domů brankáři, ale ta se od něj nešťastně odrazila a Janků vstřelil gól. Zápas nakonec skončil zaslouženou remízou.

Nejlepší hráči:   René Děcký - Petr Šimek

Branky:  18. Šimek P. (vlastní) - 78. Janků M.

ŽK:  77. Havlík J. (Březová)

ČK:  bez ČK

Datum utkání:  28.10.2013

Čas výkopu: 13:30