Další výbuch, tentokrát v Horněmčí

Další výbuch, tentokrát v Horněmčí

H. Němčí - Březová 6:0 (2:0)

Branky: 1. Svadbík J., 26. Říha J., 48. Janeček P., 77. Zimčík T., 84. Bahula L., 86. Tureček M.

ŽK: 50. Morava T., 70. Sibichr R. - 18. Janků D., 37. Havlík J.

Diváci: 150.

Rozhodčí: Miroslav Strapina - Roman Macalík (laik), Josef Janků (laik).

H. Němčí: Rybníkař Petr - Říha J., Zimčík T., Tureček M., Svadbík J. (72. Huňka V.), Sibichr R., Mikulec M. (46. Morava T.), Kadlček V., Janeček P. (61. Malík T.), Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.

Březová: Bruštík D. - Zetík S., Uher M. (71. Janků L.), Ševčík T. (67. Majer J.), Plášek V., Kubiš M., Králík J., Janků M., Janků D., Havlík J., Čaňo D.

Utkání začalo v plné režii domácích, kteří se ujali vedení hned v 1. minutě Svadbíkem po dorážce. 1:0. Ve 26. minutě po trestném kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě, Říha. 2:0. Hosté se otrkali a mohli snížit, ale Janků minul bránu. Do konce poločasu se stav už nezměnil.

Domácí ve 2. půli zvýšili stav na 3:0 zásluhou Janečka. V 77. minutě se po krásném brejku dostal k míči Zimčík a krásnou střelou zvýšil na 4:0. Po sedmi minutách se dostal do šance Bahula, který zabil další hřebíček do rakve hostů. Tečku za zápasem udělal Tureček, který stanovil konečný výsledek na 6:0.

Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Dominik Janků