Buchlovice načepovaly desítku

Buchlovice - Březová 10:0 (1:0)

Branky: 7., 84. Vojtěšek A., 57., 79. Bedřich M., 47. Procházka J., 60. Dvořák J., 62. Hlůšek P., 64. Křiva D., 87. Jurča K., 89. Strakoš S.

ŽK: 22. Vojtěšek A., 80. Procházka J. - 49. Plášek P., 51. Plášek V.

Diváci: 200.

Rozhodčí: Bohumil Čikl - Zdeněk Bilka (laik), Josef Janků (laik).

Buchlovice: Hlůšek P. - Vojtěšek M., Vojtěšek A., Strakoš S., Šarata R., Procházka J., Křiva J. (79. Jurča K.), Křiva D., Dvořák J., Bedřich M., Jurča A. Trenér: Josef Křiva.

Březová: Majer J. - Zetík S., Uher J., Ševčík T. (60. Králík J.), Plášek V., Miškář V. (46. Plášek P.), Kubiš Z., Kubiš M., Janků D. (70. Janků L.), Čaňo P., Jerentík H.

Trenér: neuveden.

Březová nastoupila v Buchlovicích s odhodláním, tým si vypracoval první šanci, první branku ale zaznamenali domácí. V 7. minutě vystřelil A. Vojtěšek a překonal hostujícího brankaře - 1:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin a nic nenasvědčovalo tomu, že si Březová odveze debakl.
  Ve druhém poločasu si otevřeli střelnici Buchlovice. Nejprve ve 47. minutě Procházka zvýšil na 2:0, v 57. minutě upravil kapitán na 3:0 a hosté se zcela položili. V 60. minutě Dvořák zvyšoval na 4:0. Gól si připsal také domácí brankář Hlůšek, který v 62. minutě proměnil pokutový kop. V 64. minutě si připsal gól také Křiva, který vypracoval spoluhráčům nejvíc šancí. V 79. minutě zvýšil opět kapitán Marek a v 84. minutě vsítil svoji druhou branku A. Vojtěšek A. V 87. minutě zvýšil na 9:0  Jurča a účet zápasu uzavřel na 10:0 Strakoš.

Nejlepší hráči: Aleš Vojtěšek - Josef Uher